Soczewki kontaktowe

ocular canada

kółko ze strzałką w dół

 

Zapraszamy do salonów optycznych Ocular Canada, gdzie znajdą Państwo duży wybór soczewek kontaktowych. Soczewki zyskały popularność, ponieważ są komfortowe i wygodne, z powodzeniem mogą być alternatywą dla tradycyjnych okularów. W niektórych sytuacjach okulary okazują się zbędnym balastem, gdy chcemy uprawiać sport albo podczas urlopu na plaży. Czasem nie trzeba rezygnować z ulubionej dyscypliny sportowej ze względu na wadę wzroku, wystarczy skorzystać z soczewek kontaktowych i można wrócić do ulubionej aktywności uprawiać pływanie, jazdę w kasku na motocyklu czy skoki na bungee, w soczewkach świat jest bardziej dostępny. Soczewki mają wiele atutów są wygodne, korygują wzrok i pozostają niewidoczne.

Soczewki dzielą się na twarde i miękkie. Twarde są droższe, ale posłużą nam zazwyczaj przez cały rok. Korygują trwałe wady wzroku, a także różnego rodzaju schorzenia okulistyczne, np.: astygmatyzm, zespół suchego oka. Korekcji astygmatyzmu służą soczewki toryczne, są one cylindryczne i usuwają zarówno zniekształcenia pola widzenia oraz regulują ostrość obrazu, a także niwelują objawy, jak ból głowy czy napięcie oczu. Rodzajem twardych soczewek są także progresywne, które dają możliwość ograniczenia skutków starczowzroczności. Natomiast soczewki miękkie to zazwyczaj soczewki jednodniowe, tygodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne, są też dostępne kwartalne i roczne.

Jeśli zdecydowali się Państwo na soczewki kontaktowe, jako metoda korekcji wzorku, nasz specjalista z przyjemnością pomoże dobrać pierwsze w życiu soczewki. W każdym z naszych salonów znajduje się gabinet badania wzroku. Podczas pierwszej wizyty dobierania soczewek kontaktowych otrzymają Państwo soczewki próbne, a specjalista opowie jak we właściwy sposób użytkować soczewki. Zostaną Państwo również zaproszeni na wizytę kontrolną.

W naszych salonach optycznych dostępnych jest wiele uznanych marek soczewek kontaktowych między innymi: ACUVUE, AirOptix, Dailies. Zakupić u nas można również płyny do pielęgnacji soczewek.

Soczewki Alcori Dailies Total

Unikalna, jednodniowa soczewka kontaktowa z gradientem uwodnienia (zmienny stopień uwodnienia w przekroju soczewki), która łączy w sobie wyjątkową przepuszczalność tlenu dla zdrowia rogówki oraz komfort noszenia dla jej użytkownika.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus

Jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią (czyli niezdolnością do skupienia wzroku na bliskich obiektach), które nie noszą soczewek kontaktowych lub są niezadowolone z jednoogniskowych soczewek.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus

Jednodniowe soczewki sferyczne. Posiadają System Nawilżenia o Potrójnym Działaniu dla całodziennego komfortu przy każdym mrugnięciu oczu.

Soczewki Air Optix Night&Day

Miesięczne soczewki Night&Day przeznaczone są do stosowania przez okres miesiąca w trybie dziennym, elastycznym, a nawet ciągłym do 30 dni i nocy bez zdejmowania.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus

Jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z asygmatyzmem, które prowadzą aktywny tryb życia i potrzebują wygodnych soczewek kontaktowych.

Soczewki Air Optix

Miesięczne soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego dla osób po 40 roku życia z prezbiopią. Unikalną konstrukcję Precision Profile Design™ zapewniającą optymalizacje widzenia bliskiego i pośredniego bez ograniczania widzenia z daleka.

Soczewki Air Optix

Miesięczne soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego dla osób z astygmatyzmem. Posiadają unikalną konstrukcję PRECISION BALANCE 8|4™ zapewniającą doskonałą stabilność i ostrość wzroku, przy minimalnej interakcji z dolna powieką.

Soczewki Acuvue Oasys

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys wykonane są w technologii HYDRACLEAR Plus. Technologia ta pomaga utrzymać uczucie nawilżenia i świeżości oczu nawet w zmiennych warunkach otoczenia. Posiadają również filtr UV.

Salon optyczny w Lublinie

Salon optyczny w Lublinie

Centrum E. Leclerc ul. Tomasza Zana 19 20-601 Lublin

tel: (81) 528 06 56

tel: 601 299 241

ocularcanada@o2.pl

Salon optyczny w Rzeszowie

Galeria Rzeszów35-001 Rzeszów ul. Piłsudskiego 44

tel: (17) 777 18 23

tel: 792 990 555

ocularrzeszow@o2.pl

Salon optyczny w Gdańsku

Galeria Przymorze80-398 Gdańsk ul.Obrońców Wybrzeża 1

tel: (58) 761 48 85

oculargdansk@o2.pl