Salony Rzeszów

Optyk Rzeszów

Salony optyczne Ocular Canada w Rzeszowie działają z sukcesami od sześciu lat, oferując swoim klientom szeroki wybór niepowtarzalnych opraw okularowych. W Ocular Canada znajdą Państwo okulary takich marek jak: Chanel, Prada, Versace, Dolce&Gabbana, Tom Ford, Guess, Dior, Ray Ban, Vogue, Caroline Abram i wiele innych.
W salonie optycznym mogą Państwo wykonać badanie okulistyczne u najlepszych specjalistów, dobrać okulary oraz soczewki kontaktowe, a pracujący tam doradcy i styliści zapewnią profesjonalny i indywidualny dobór opraw okularowych każdemu klientowi.

Salon optyczny w Rzeszowie
OCULAR CANADA 2 Ps. z o.o.
Galeria Rzeszów
ul. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów
tel. (17) 777 18 23
ocularrzeszow@o2.pl


Okulary Rzeszów

Potrzebujesz modnych i markowych okularów? Idealnie trafiłeś! Nasz optyk w Rzeszowie jest jednym z największych optyków w mieście, z ogromną ilością wzorów oprawek. Jeśli nie jesteś pewien, który wzór wygląda na Tobie najlepiej, nasi optycy pomogą w dokonaniu wyboru. Postaramy się, abyś wyszedł z naszego salonu w najlepszych i modnych okularach. Niezależnie od tego, ile pragniesz przeznaczyć na okulary, wybierzemy najlepsze dostosowane do ceny okulary dla Ciebie. Możesz mieć pewność, że okulary oferowane przez naszego optyka w Rzeszowie są wyjątkowo solidne, dlatego przy odpowiedniej konserwacji nie będziesz miał żadnego problemu z utrzymaniem ich w idealnym stanie.

Okulary przeciwsłoneczne
Oferujemy okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne bądź gradalnie barwione różnych firm z całego świata, począwszy od klasycznych, metalowych i z tworzywa, poprzez te, wykonane ze stali szlachetnej oraz tytanu, aż po wyprofilowane modele sportowe z giętkiego i odpornego tworzywa.
Osobom z wadą wzroku proponujemy wykonanie okularów przeciwsłonecznych z korekcją. Jest to duże udogodnienie dla tych, którzy potrzebują korekcji, a chcieliby nabyć wymarzony model okularów i dobrze w nich widzieć.

Oprawy okularowe
Salon optyczny Ocular Canada w Rzeszowie posiada największy wybór markowych opraw znanych, światowych marek. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie twarzowe i eleganckie okulary. W podjęciu decyzji mogą liczyć na fachową pomoc pracowników salonu.

Markowe i stylowe okulary. Rzeszów ul.Piłsudskiego 44

 

Soczewki Rzeszów

Firma Ocular Canada jest producentem soczewek okularowych najwyższej jakości i jedynym w Polsce dystrybutorem soczewek firmy Nikon. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Duża wada wzroku nie stanowi dla nas przeszkody w wykonaniu cienkich i estetycznych soczewek okularowych.
W Ocular Canada zawsze staramy się tak zindywidualizować system produkcji soczewek okularowych i dobór opraw, aby klient otrzymał produkt wysokiej klasy.

Soczewki kontaktowe
W salonie mogą Państwo nabyć zaawansowane technologicznie soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji oraz umówić się na wizytę u specjalistów dobierających soczewki kontaktowe.

Bezpieczne i wygodne soczewki. Rzeszów ul.Piłsudskiego 44