Salon Lublin

Optyk Lublin

Zajmujemy się kompleksowym badaniem wzroku i doborem szkieł okularowych i soczewek kontaktowych. Przez wiele lat naszej działalności obsługiwaliśmy tysiące klientów, którzy zawsze z pełną satysfakcją opuszczali nasz salon, mając świadomość profesjonalnej obsługi przez nasz wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy w pełni wyposażony, nowoczesny gabinet okulistyczny, w którym pracują najlepsi specjaliści. Działamy na terenie Lublina wystarczająco długo, aby przekonać do siebie ogromne rzesze osób. Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretnego optyka, weź pod uwagę opinie naszych klientów.

Salon optyczny w Lublinie
OCULAR CANADA 2 Sp. z o.o.
Centrum E. Leclerc
Tomasza Zana 19
20-601 Lublin
ocularcanada@o2.pl

Okulary Lublin

Oferujemy bogaty wybór okularów, w najmodniejszych kształtach i kolorach. W dzisiejszych czasach okulary nie służą już tylko i wyłącznie do poprawy jakości widzenia, lecz do ogólnej poprawy wizerunku. Stanowią istotny element naszego wizerunku, u pań często z powodzeniem zastępują biżuterię. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo dziesiątki, a nawet setki najróżniejszych modeli okularów, a  nasi pracownicy, pomogą  wybrać najlepszy wzór, kolor i wielkość opraw.

 

Okulary przeciwsłoneczne
W naszym salonie w Lublinie znajdują się również markowe okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie posiadają filtry UV, skutecznie chroniące oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Oferujemy także bogaty wybór okularów polaryzacyjnych, które oprócz kompleksowej ochrony oczu, eliminują odblaski, zapewniając przejrzysty obraz.

 

Oprawki okularowe
W naszym salonie posiadamy oprawy okularowe znanych światowych jak i polakich producentów . Każdy, kto zdecyduje się na zakup oprawek w naszym salonie optycznym, może liczyć się z bardzo dobrą jakością.

Markowe i stylowe okulary. Lublin Tomasza Zana 19

 

Soczewki Lublin

Soczewki okularowe
Posiadamy w naszej ofercie soczewki okularowe najlepszej jakości, korygujące każdą wadę wzroku, począwszy od jednoogniskowych, poprzez biurowe, dwuogniskowe, progresywne, a także przeciwsłoneczne z korekcją.

Bezpieczne i wygodne soczewki. Lublin Tomasza Zana 19

Soczewki kontaktowe
Okazują się one szczególnie pomocne dla osób, które nie mogą przekonać się do okularów oraz osób uprawiających różne rodzaje sportów. W naszym salonie optycznym znajdziecie Państwo soczewki odpowiadające każdej wadzie wzroku, kolorowe, a także płyny do soczewek i krople do oczu.