Salon optyczny w Rzeszowie

OCULAR CANADA 2 Sp. z o.o.
Galeria Rzeszów 
ul. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów
tel. (17) 777 18 23
tel. 792 990 555
ocularrzeszow@o2.pl

kółko ze strzałką w dół

Salon optyczny OCULAR CANADA Rzeszów

Salon Optyczny Ocular Canada w Rzeszowie działa z sukcesami niespełna 8 lat, oferując swoim klientom szeroki wybór niepowtarzalnych opraw okularowych.

W Ocular Canada znajdą Państwo oprawy takich marek, jak: Chanel, Prada, Miu Miu, Versace, Dolce&Gabbana, Tom Ford, Guess, Ray Ban, Caroline Abram i wiele innych. Mogą Państwo wykonać badanie wzroku u najlepszych specjalistów, dobrać okulary i soczewki kontaktowe, a doradcy klienta i styliści zapewnią indywidualny dobór okularów każdemu klientowi. W naszym zakładzie pracują doświadczeni okuliści.

Okulary

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Oferujemy atestowane okulary przeciwsłoneczne, polaryzacyjne, gradalnie barwione lub lustrzanki znanych światowych firm, w najmodniejszych kształtach i kolorach.

Dla klientów, mających wadę wzroku, wykonujemy okulary przeciwsłoneczne z korekcją.

 

OPRAWY OKULAROWE

Salon Optyczny Ocular Canada w Rzeszowie posiada największy wybór opraw okularowych znanych, ze świata mody marek.

Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie twarzowe, oryginalne i eleganckie okulary.

W podjęciu właściwej decyzji mogą liczyć na fachową pomoc doświadczonych pracowników salonu. Zadzwoń do naszego zakładu optycznego i umów się na wizytę do doświadczonego okulisty.

Soczewki

SOCZEWKI OKULAROWE

Oferujemy Państwu soczewki okularowe najwyższej jakości. Dobór szkieł progresywnych odbywa się przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu – visioffice, co gwarantuje wysoką jakość widzenia i przyśpiesza proces adaptacji.
W Salonie Optycznym staramy się tak zindywidualizować system doboru soczewek okularowych, aby klient otrzymał produkt wysokiej klasy. Jeśli potrzebujesz skorzystać z wizyty u okulisty, już dziś umów się na wizytę!

 

SOCZEWKI KONTAKTOWE

W naszym salonie mogą Państwo nabyć miesięczne, dwutygodniowe i jednodniowe soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji, a także umówić się na wizytę u specjalistów, dobierających soczewki.

Salon optyczny w Rzeszowie

Galeria Rzeszów35-001 Rzeszów ul. Piłsudskiego 44

tel: (17) 777 18 23

tel: 792 990 555

ocularrzeszow@o2.pl