Salon optyczny w Lublinie

OCULAR CANADA 2 Sp. z o.o.
Centrum E. Leclerc
Tomasza Zana 19
20-601 Lublin
tel. (81) 528 06 56
tel. 601 299 241
ocularcanada@o2.pl

kółko ze strzałką w dół

Ocular Canada

Salon Optyczny Ocular Canada w Lublinie już przeszło 20 lat dba o satysfakcję i komfort rzeszy klientów, noszących okulary. W naszym salonie pracują doświadczeni okuliści.

Oferujemy Państwu największy wybór opraw okularowych światowych marek: Chanel, Dior, Prada, Miu Miu, Versace, Dolce & Gabbana, , Tom Ford, Guess, Maui Jim oraz soczewki okularowe wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdemu klientowi. Nasi doradcy i styliści, optycy, okuliści, to osoby z dużym doświadczeniem, które z ogromną pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

Okulary

OFERUJEMY BOGATY WYBÓR OPRAW OKULAROWYCH, W NAJMODNIEJSZYCH KSZTAŁTACH I KOLORACH.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

W Salonie Optycznym Ocular Canada w Lublinie znajdą Państwo atestowane okulary przeciwsłoneczne najlepszej jakości, polaryzacyjne, bądź gradalnie barwione, w najmodniejszych kształtach, ale również klasyczne lub sportowe.

Oferta jest bogata i różnorodna, a w podjęciu właściwej decyzji pomagają wykwalifikowani doradcy i styliści.

 

OPRAWY OKULAROWE

Oprawy okularowe to obecnie niezwykle istotny element stylizacji i wizerunku, u Pań z powodzeniem zastępują biżuterię. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy szeroki wybór kształtów i kolorów opraw okularowych znanych, światowych firm, znakomitej jakości. 

Soczewki Lublin

SOCZEWKI OKULAROWE

Posiadamy w ofercie soczewki okularowe najlepszej jakości, począwszy od jednoogniskowych, poprzez biurowe, dwuogniskowe, progresywne, jak również przeciwsłoneczne z korekcją.

Dobór szkieł progresywnych odbywa się przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu – visioffice, co gwarantuje wysoką jakość widzenia i przyśpiesza proces adaptacji.

 

SOCZEWKI KONTAKTOWE

W naszym salonie mogą Państwo zakupić zaawansowane technologicznie soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji oraz umówić się na wizytę u specjalistów, dobierających soczewki kontaktowe. Nasi okuliści i optycy zawsze pomagają klientom w doborze odpowiednich soczewek kontaktowych.

Salon optyczny w Lublinie

Salon optyczny w Lublinie

Centrum E. Leclerc ul. Tomasza Zana 19 20-601 Lublin

tel: (81) 528 06 56

tel: 601 299 241

ocularcanada@o2.pl