Salon optyczny w Gdańsku

OCULAR CANADA 2 Sp. z o.o.
Galeria Przymorze
ul. Obrońców Wybrzeża 1
80-001 Gdańsk
tel. (58) 76 14 885
oculargdansk@o2.pl

kółko ze strzałką w dół

Optyk Gdańsk

W salonie optycznym Ocular Canada oferujemy kompleksową obsługę Klienta, zapewniamy profesjonalne badanie wzroku wykonywane przez lekarzy specjalistów, dobór oprawek i soczewek kontaktowych, a także szybkie wykonanie okularów korekcyjnych. Nasi doświadczeni optycy wykonają okulary na podstawie recepty od lekarza okulisty lub badań przeprowadzonych przez optometrystę.

Stawiamy na najnowsze rozwiązania techniczne oraz półprodukty najwyższej jakości, aby stworzyć dla Państwa najlepsze okulary. Zadbamy o odpowiedni dobór oprawy okularów spośród bogatej kolekcji, jaką posiadamy, zdajemy sobie bowiem sprawę jak ważnym elementem wizerunku są okulary, w których trzeba dobrze wyglądać i czuć się znakomicie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, modny design i precyzję wykonania.

Dużą wagę przykładamy do badań optometrycznych, ponieważ diagnostyka wad wzroku, zaburzeń widzenia obuocznego czy akomodacji oraz zlecenie odpowiedniego postępowania są podstawami do uzyskania pełni widzenia. W przypadku wykrycia nieprawidłowości medycznych zostaną Państwo skierowani do lekarza okulisty.

Salon optyczny OCULAR CANADA Gdańsk

Okulista Gdańsk

Oferujemy profesjonalne badania okulistyczne, które przeprowadzane są w naszych salonach optycznych przez doświadczonych okulistów. Okulista to osoba odpowiedzialna za diagnozowanie i leczenie chorób związanych z oczami. To właśnie okulista jest zazwyczaj pierwszą osobą, do której zgłaszamy się, gdy z naszym wzrokiem lub oczami zaczyna dziać się coś niedobrego. Kłopoty ze wzrokiem lub jego utrata, jako jednego z podstawowych zmysłów człowieka, jest jednym z bardzo traumatycznych doświadczeń, jakie może spotkać człowieka. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i stosunkowo wczesne wykrywanie wad, aby można było zapobiec niechcianym konsekwencjom.

To jak często powinniśmy badać wzrok u okulisty zależy od kilku czynników, wieku, ogólnego stanu zdrowia, ale także chorób przewlekłych i innych czynników. Osoby zdrowe powinny odwiedzać gabinet okulistyczny przynajmniej raz na 2 lata. W innych przypadkach konsultacje i diagnostyka okulistyczna powinny się odbywać przynajmniej raz w roku lub jeśli lekarz zaleci to częściej, szczególnie w przypadkach:

  • występującej w rodzinie choroby, np.: jaskry, zmętnienia soczewki lub AMD,
  • pogorszenia ostrości widzenia,
  • bólu głowy,
  • dyskomfortu wywołanego tzw. „suchym” okiem,

częstych stanów zapalnych spojówek i powiek.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że niektóre choroby przebiegają bezobjawowo i tylko okresowe badania u okulisty dają szansę na wczesne ich wykrycie i leczenie.

Każdy, kto poszukuje nowych okularów, chce dobrać soczewki okularowe i wykonać badanie wzroku u znakomitych specjalistów oraz doświadczonych okulistów powinien odwiedzić Salon Optyczny Ocular Canada w Gdańsku.

Wybór okularów nie zawsze jest prosty. Salon Ocular Canada w Gdańsku powstał z myślą o klientach, którzy decydując się na zakup okularów, pragną połączyć świetny wygląd i komfortowe widzenie. Oferujemy Państwu szeroki wybór markowych opraw okularowych w najmodniejszych kształtach i kolorach. Jeśli poszukujesz dobrego okulisty, znadziejsz go w naszym zakładzie optycznym.

Okulary

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

W naszej ofercie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne, lustrzane bądź gradalnie barwione znanych firm ze świata mody: Chanel, Prada, Versace, Maui Jim, Tom Ford, Dior, Guess i wiele innych.

Soczewki

SOCZEWKI OKULAROWE

Mogą Państwo nabyć u nas wysokiej klasy soczewki okularowe, zarówno jednoogniskowe, jak i biurowe, progresywne oraz przeciwsłoneczne z korekcją. Nad właściwym doborem i montażem soczewek, czuwają nasi doświadczeni optycy. Jeśli czujesz, że Twój wzork się pogorszył  zapisz się na wizytę do doświadczonego okulisty.

 

SOCZEWKI KONTAKTOWE

W naszym salonie mogą Państwo nabyć miesięczne, dwutygodniowe i jednodniowe soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji, a także umówić się na wizytę u specjalistów, dobierających soczewki.

Salon optyczny w Gdańsku

Galeria Przymorze80-398 Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża 1

tel: (58) 761 48 85

oculargdansk@o2.pl